Obálka audioknihy Hrad mrtvých

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2021
Série: Případy královského soudce Melichara

Šlechtic Raimund z Pušperku doprovázel Elišku Přemyslovnu na její svatbu s Janem Lucemburským ve Špýru. S královskými manželi se také vrátil do Čech a po Janově slavné korunovaci konečně zamířil domů na svůj hrad Pušperk v podhůří Šumavy. Ke svému zděšení zjistil, že Pušperk je zcela pustý, jeho manželka Voršila a dcera Anna kamsi zmizely, zbylí obyvatelé hradu byli povražděni. Raimund našel jen jejich zohavené mrtvoly. V zoufalství se obrátí na komorníka českého království Petra z Rožmberka, který mu doporučí královského soudce Melichara z Roupova. Melichar a jeho pomocník Božetěch se nyní pokoušejí vypátrat, kdo povraždil obyvatele Pušperku a co se stalo s Voršilou a její dcerou Annou. Unesl je snad někdo? A proč? Podaří se je osvobodit a zatknout vrahy?

Audiokniha Hrad mrtvých obsahuje historickou detektivku od autora Jana Bauera, čte Libor Hruška.

Série Případy královského soudce Melichara

Obálka audioknihy Hrad mrtvých