Obálka audioknihy Polednice Plešatá palice

Interpret: H:o)nza Vojtko
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022

Strhující příběh současných puberťáků zakotvený v českém folkloru, plný hrůzyplné atmosféry i morálního ponaučení, v audioknize načtené samotným autorem.

Strašidelný až hororový příběh party čtyř teenagerů, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat se světem, který je běžnému smrtelníkovi skrytý. Když jednou vstoupíte do sféry, kterou normální člověk nevidí, není cesty zpět.

Úmorné vedro letních prázdnin na západě Čech. Kája, Pepa i dvojčata Marek s Martinem, hrdinové předchozí knihy Morana Mařena, kterým se opět dějí podivné, nemožné, nevysvětlitelné a vůbec skoro šílené věci. Tentokrát se neutkávají s Moranou, ale s jiným neméně hororovým zjevením z dávných bájí. Bojte se a hledejte řešení hádanek, které snad všem dokážou napovědět, jak se zachránit.

HONZA VOJTKO
Honza Vojtko (1975) je známý párový a individuální psychoterapeut, lektor a kouč. V terapii využívá principů kognitivně behaviorální terapie ve spojení s bodyterapií. Věnuje se vzdělává-ní dospělých od emoční inteligence po obchodní dovednosti. Vystupuje v rádiu, publikuje v časopisech a píše knížky pro děti: Řeka s rozpuštěnými vlasy, Morana Mařena či Polednice Plešatá palice. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením.

Nahrávka vznikla podle knihy Honzy Vojtka Polednice Plešatá palice, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB v roce 2019. Text copyright © Honza Vojtko, 2019. Čte Honza Vojtko. Režie Jan Rimon. Zvuk, hudba Vratislav Hubička. Technická redakce Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Design obálky a úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.