Obálka audioknihy (Ne)povídej

Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022

Patnáct povídek, patnáct originálních příběhů – napínavých, dojemných i fascinujících...

• Zjistěte, co se stane s bezradným mladým detektivem z Neapole, který cestuje do malého městečka vysoko v horách, aby pátral po zločinci v povídce „Kdo zabil starostu?"
• Zažijte „Zásadní obrat" spolu s mladíkem, jehož život se nečekaně promění poté, co se dozví, odkud pochází otcovo bohatství.
• Seznamte se s doktorkou Burbageovou, která se v příběhu „Džentlmen a učenkyně" rozhodne postavit kolegům na univerzitě a prosadit se v do té doby ryze mužském prostředí.
• Vydejte se stopem se studentkou Kelley, která se během svého dobrodružství v povídce „Promarněná hodina" dozví víc, než by si vůbec dokázala představit.