Obálka audioknihy Mucholapka

Vydavatel: Publixing
Vydáno: 2019
Série: Deník dobrého detektiva díl 11

Prišlo obdobie Beštie a muž vraždiaci staršie ženy priamo v ich bytoch ich zásoboval prídelom stále nových a nových prípadov. V jeho tieni sa pohyboval aj iný muž a nebyť toho, že pracovali v rovnakom období, a nebyť toho, že Ondrej-Beštia bol o niečo pracovitejší, bol by aj on zožal slávu najmasovejšieho vraha v histórii Nášho Mesta. Nezožal. Flákal sa a zostal druhý. No i keď zavraždil iba päť žien, aj tak napísal celkom pekný príbeh a chlapci zo starej vraždárskej partie o ňom rozprávali vždy, keď sa stretli na pive a nostalgicky spomínali na staré časy. Krauz nespomínal, Krauz zúril, lebo jemu šéf dovolenku podpísal, a tým sa to vlastne všetko začalo...

DOMINIK DÁN
Autor viac ako dvadsaťpäť rokov vyšetruje zločiny. Vďaka osobným kontaktom s vrahmi, lupičmi, únoscami a s inou „lepšou spoločnosťou“ pochopil nepísané zákony podsvetia. Pri písaní mrazivo autentických detektívnych príbehov čerpá z vlastných bohatých skúseností. Autorsky spolupracoval pri tvorbe slovenského seriálu Kriminálka Staré mesto. Všetky jeho knihy vyšli vo Vydavateľstve SLOVART a publikovania audiokníh sa v skvelom podaní Mariána Geišberga zhostila firma PUBLIXING Ltd.

MARIÁN GEIŠBERG
Autor vyrastal v Myjave. Vyštudoval herectvo na VŠMU v Bratislave, absolvoval v roku 1979. Najskôr pôsobil v Divadle Jonáša Záborského v Prešove (1979 - 1984), potom v Divadle SNP v Martine a od roku 1988 v Trnavskom divadle. Od roku 1992 je členom Činohry SND. Od začiatku svojej divadelnej kariéry hráva charakterové úlohy v dramaticky vypätých situáciách. Bratislavskí diváci ho poznajú ako hosťa Divadla a.ha. Okrem divadla účinkoval v niekoľkých filmoch ako Muzika, Revival a viacerých televíznych inscenáciách. Účinkuje aj v prvom celovečernom filme natočenom podľa knihy Dominika Dána Červený kapitán. Je známy aj ako folkový pesničkár - autor aj interpret. Okrem CD Nápoky, Neladí, nevadí a Piate ročné obdobie mu vyšli zbierky poviedok Ono ma to poje a Prejsť prahom a zavrieť dvere.

Audiokniha Mucholapka obsahuje detektivní příběh autora Dominika Dána. Čte Marián Geišberg.