Respekt 48/2018

Interpret: Jakub Hejdánek
Vydavatel: Respekt
Vydáno: 2018

Respekt 48/2018 - Audiotéka ve spolupráci s českým týdeníkem Respekt představuje Respekt v audio verzi. Čte Jakub Hejdánek.

Respekt je týdeník komentující aktuální dění v domácí i zahraniční politice a ekonomice. Rozebírá společenská témata a přináší přehled z kultury a vědy.
Respekt se ohlíží se za historií a upozorňuje na trendy a novinky z oblasti vědy a výzkumu.

Z historie týdeníku:
Od roku 2007, kdy Respekt prošel kompletní proměnou z novin na barevný týdeník časopisového formátu, byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku, letos zvítězil v kategorii Obálka roku. Získal i prestižní novinářská ocenění: Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a cenu Toma Stopparda.

Na stránky Respektu přispívá řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti.

Nahráno ve společnosti 5Guests.

OBSAH:
1. Editorial
2. Komentář – Pokud se divate premyslejte
3. Komentář – Protestovat nestačí
4. Komentář – K čemu slunce?
5. Komentář – Učte se od populistů
6. Téma – Jak zlevnit byty
7. Fokus – Babiš a váhající policie
8. Fokus – Dva z kola ven
9. Pravda a láska – Směšné!
10. O kom se mluví – Je třeba vytrvat
11. Fokus – Pervitinová detektivka
12. Fokus – Jistě, pane ministře
13. Rozhovor – Tak to prostě je
14. Kultura – Vlk na stavbě
15. Civilizace – Bez turbín to nejde
16. Minulý týden

Audio Respekt je pro předplatitele papírové verze zdarma. Návod k aktivaci přístupu najdete zde http://audioteka.cz/respekt.

Série Respekt 2018