Obálka audioknihy Před pikolou za pikolou

Před pikolou za pikolou

Linda Greenová

Interpret: Šárka Vondrová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017

Jedna, dvě, tři… Lisa zavře oči při počítání do sta, při hře na schovávanou. Jakmile je ale otevře, nemůže svou čtyřletou dceru najít. Je pryč. Zmizela beze stopy. Do hledání se pouští policie i rodina. Kdo ji mohl unést? A co když to není jen tak někdo? Je to někdo, koho znala? Někdo, kdo si myslí že dělá správnou věc? Vrátí se malá holčička ještě někdy domů, nebo zmizí už navždy? Román, který se nachází těsně na hranici psychologického dramatu a nejhorší noční můry.

Copyright: © Linda Green, 2016. Překlad: © Dušek Zdík

Linda Greenová
Linda Greenová je vystudovaná novinářka, jejíž největším snem bylo už od mala vydat svůj vlastní román. Přes veškeré překážky se její román Před pikolou za pikolou stal naprostým bestsellerem na poli elektronických knih.

Šárka Vondrová
Šárka Vondrová je původně herečka ze Švandova divadla. Mimo účinkování v divadle ztvárnila také mnoho filmových a televizních rolí. Je i velice zkušená dabérka. Její hlas můžete mimo naše audioknihy slyšet například ve filmu Masaryk, Šílený Max: Zběsilá cesta nebo třeba Interstellar.

Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková se narodila v herecké rodině. Už jako malá stála na divadelním pódiu, a tak není divu, že se nakonec přece jenom stála herečkou. I přesto, že chtěla původně studovat práva a přivydělávala si v Československém rozhlase. Po dokončení studia herectví se stala členkou činohry Národního divadla v Brně. Mezi její role patří klasické jako Romeo a Julie nebo Maryša, ale i role mnohem menší. Nelze opomenout ani její televizní kariéru (Četnické humoresky) nebo moderátorskou (Nejslabší, máte padáka 2002 – 2004). Nyní se věnuje i dabingu.

Robin Pařík
Robin Pařík se narodil v roce 1993 v kanadském Kitcheneru. Ve dvou letech se s rodiči vrátil zpět do České republiky. Již v předškolních letech navštěvoval dramatický kroužek pod vedením Hany Krobotové-Doulové a v roce 2002 se stal členem Dismanova rozhlasového dětského souboru. V současné době studuje mediální studia.
Věnuje se dabingu, divadlu, filmu a hudbě (kapela Millennials). Mezi televizní a filmové projekty, na kterých spolupracoval, patří seriály Vyprávěj, 4teens, Policajti z centra i film Kameňák.

Před pikolou za pikolou - audiokniha obsahuje psychologický thriller, ve kterém se ze hry na schovávanou stane noční můra. Autorka Linda Greenová. Čte Šárka Vondrová, Zuzana Slavíková, Robin Pařík. Režie a hudba Miloš Vrána.