Obálka audioknihy Poslouchání pro duši

Interpret: Simona Postlerová
Vydavatel: Portál, Tympanum
Vydáno: 2019

Autor je mistrem narativní zkratky a prosté pointy, která posluchače může provázet na jeho cestě všední dnem. Laskavé příběhy a podobenství o lidech, kteří objevili v životě poklad a udělali vše pro to, aby ho získali, uvádějí do světa nenadálých setkání, překvapivých životních situací a každodenních zázraků, které mohou být pro vnímavého posluchače směrovkami na cestě naděje a prohlubování vnitřního života.

BRUNO FERRERO
Římskokatolický kněz, bývalý ředitel turínského nakladatelství Elledici, v současné době šéfredaktor salesiánského věstníku Bollettino Salesiano. V nakladatelství Portál se setkaly s velkým čtenářským zájmem jeho knihy Příběhy pro potěchu duše, Další příběhy pro potěchu duše, Paprsek slunce pro duši, Živá voda pro duši, Vánoční příběhy pro potěchu duše a další.

SIMONA POSTLEROVÁ
Už během studia na pražské DAMU hostovala v Národním divadle, kde následně v roce 1987 získala stálé angažmá. O roku 1992 je součástí hereckého souboru Divadla na Vinohradech, účinkovala ale také v inscenacích Karlínského divadla nebo Divadla Ungelt. Ztvárnila role v řadě televizních seriálů (Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Poslední sezona a další) i ve filmech (Jedna kočka za druhou, Experti,...) a televizních inscenacích. Spolupracuje s rozhlasem a svůj hlas propůjčila např. Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho, Lauren Graham (Lorelai Gilmoreové) v seriálu Gilmorova děvčata nebo Monice Bellucci (Persephone) ve filmu Matrix Reloaded.

Nahrávka vznikla podle textů z knih Bruna Ferrera, Paprsek slunce pro duši, Živá voda pro duši, Pohlazení pro duši, Květiny pro duši, Úsměvy pro duši, Ptačí zpěv pro duši, Hvězdy pro duši a Svítání pro duši. Copyright © Editrice ELLEDICI – 10096 Leumann (Torino), 1998, 2000, 2005, 2007, 2009, 2011, 2012, 2013. Z italských originálů přeložily Ivana Hlaváčová, Miloslava Lázňovská, Veronika Matiášková a Jaroslava Fejková. Translation © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 by Ivana Hlaváčová, Miloslava Lázňovská, Veronika Matiášková a Jaroslava Fejková. Čte Simona Postlerová. Hudba Jan Šikl. Režie, střih a mastering Filip Gemroth. Obálka Kateřina Tvrdá. Grafická úprava obalu Jan Mottl. Editor Martin Bedřich. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo nakladatelství Portál ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v srpnu 2019.

Audiokniha Poslouchání pro duši nabízí duchovní osvěžení a podněty pro všechny milovníky spirituální literatury, rodiče, vychovatele i dospívající. Napsal Bruno Ferrero, vypráví Simona Postlerová.