Obálka audioknihy K čemu jsem došla

K čemu jsem došla

Jolana Voldánová

Interpret: Jolana Voldánová
Vydavatel: Wunderman
Vydáno: 2019

Známá televizní moderátorka Jolana Voldánová už odmalička ráda chodí na výlety do přírody i po památkách. Pěšky poznává spoustu zajímavých míst i lidí, a zároveň si chozením udržuje dobrou náladu, kondici, fyzičku a figuru. Sama říká, že má život jeden velký pochoďák. Při rozhovorech Jolany Voldánové se spisovatelem Petrem Stančíkem vznikla tato půvabná knížka. Ve dvaceti kapitolách se projdete Jolaniným životem od dětství až po současnost. A na konci každé kapitoly vás čeká jeden ze dvaceti tipů na zajímavý výlet pro celou rodinu.

Tak šťastné cesty, a dobře dojděte!

K čemu jsem došla – Výlety do mého života je audiokniha vzniklá na základě rozhovorů moderátorky Jolany Voldánové s Petrem Stančíkem. Načetli Jolana Voldánová a Václav Kopta.