Obálka audioknihy Píseň písní

Interpret: Martina Viktorie Kopecká
Vydavatel: BIBLION
Vydáno: 2023

Píseň písní. Otevřít tuto sbírku milostných veršů je jako projít se rozkvetlou zahradou. Osvěžit se granátovými jablky, vínem, medem a kořením. Oslavit lásku v mnoha jejích podobách. Nechat se jí proměnit. K rozjímání nad tou nejpůvabnější ze všech písní zve husitská farářka Martina Viktorie Kopecká. Biblický text v překladu 21. století čtou Magdaléna Borová a Tomáš Weber.

Dennodenně. Pradávné příběhy brýlemi současných inspirativních osobností. Text biblických knih ve stravitelných denních porcích. Komentáře, které vtahují text na kolbiště současného světa. Bible čtená tady a teď.

MARTINA VIKTORIE KOPECKÁ
Martina Viktorie Kopecká (*1986) vystudovala teologii, psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Jako farářka Církve československé husitské křtí, oddává, vyprovází na poslední cestě a slouží bohoslužby. Od roku 2013 je členkou výkonného výboru Světové rady církví. Papež František ji v roce 2018 pozval, aby se zúčastnila biskupské synody ve Vatikánu. V roce 2021 byla jmenována vyslankyní dobré vůle. V létě 2022 se naučila jezdit na kole. Působí také jako terapeutka a dokončuje výcvik v rodinné terapii psychosomatických poruch. Její blog s názvem Deník farářky nedávno vyšel knižně. V televizním pořadu Stardance dotančila až do finále, ale, jak sama říká, „naštěstí nevyhrála“.

Audiokniha Píseň písní, napsala Martina Viktorie Kopecká, čtou Magdaléna Borová, Tomáš Weber a Martina Viktorie Kopecká.