Meditace - Odpuštění a uzdravení vnitřního dítěte

Délka: 1 h 5 min
Interpret: Jiřina Slámová
Vydavatel: Jiřina Slámová
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 61 MB

Meditace - Odpuštění a uzdravení vnitřního dítěte - audiokniha obsahuje nahrávku 2 základních meditací v podání jejich autorky Jiřiny Slámové. Obě meditace jsou známé z festivalů a seminářů a jsou zaměřeny na čištění a harmonizaci srdeční čakry.

Meditace ODPUŠTĚNÍ obsahuje v úvodu uvolňující část, v druhé části je seznámení s podstatou a významem odpuštění. Třetí část připravuje na odpuštění konkrétnímu člověku, kterému předchází vypuštění nahromaděné bolesti, potlačovaných emocí a nevyřčených slov. K vyjádření negativních pocitů a ublížení je dán prostor v úseku výraznější hudby bez mluveného slova. Odpuštění uzdravuje srdce, harmonizuje vztahy a na fyzické úrovni přináší úlevu zejména v oblasti hrudníku. Důležité a mnohdy nejtěžší je odpuštění sobě.

Meditace UZDRAVENÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE je zaměřena na léčení traumat vzniklých v dětství. V první části je navázán vztah s bytostí vnitřního dítěte cestou návratu do vlastního dětství.. Zde je možno nalézt příčinu většiny zdravotních a psychických problémů. Docházelo zde k přebírání vzorců chování a myšlenkových programů od rodičů (archetypů). V druhé části tato meditace pomáhá najít láskyplný a upřímný vztah k sobě. Umožňuje zbavit se zbytečných omezení, pocitů křivdy a vlastní nedostatečnosti. Důležité je poučení z chování rodičů a vzájemné odpuštění, které pomáhá harmonizovat vztahy s rodiči a následně s partnery v soukromém i profesionálním životě.

Meditace doporučujeme používat každou jednotlivě a podle potřeby opakovat. Optimální účinek je v klidném prostředí. Meditujte o samotě a dovolte si některé pasáže říkat nahlas, pojmenovat a vyjádřit emoce, plakat …a nezapomeňte na zapálení svíčky, jejíž plamen přitahuje anděly…

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma