Obálka audioknihy Den, kdy došly prachy

Den, kdy došly prachy

Milan Vodička

Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Audiotéka, Práh
Vydáno: 2019

Věděli jste, že Velká krize podnítila vznik a rozvoj antikoncepce, reklamy nebo marketingu? Toto strhující čtivé vyprávění přináší stovky pozoruhodných lidských příběhů, ale i širších úvah. Dočtete se, jak krize nastupovala nenápadně a po tzv. krachu na newyorské burze ještě zdaleka neudeřila. Dozvíte se, jaké měla důsledky pro lidské osudy. Jak se přelila do Evropy a jak zasáhla Československo. Co na ni tenkrát platilo a co ji naopak prohloubilo. Zjistíte, že jste o tehdejší krizi až dosud nevěděli nic, anebo velmi málo. Kniha inspirativní a vzrušující.

MICHAL JAGELKA
Michal Jagelka se narodil v dubnu 1977 v Praze a již léta patří k dabérské špičce u nás, kdy na nás herecké hvězdy typu Leonarda DiCapria, Matta Damona, Orlanda Blooma, Brendona Frasera nebo Davida Faustina promlouvají jeho hlasem. Propůjčování hlasu světovým hercům, kteří neumí česky, se věnuje již od svých 12ti let.

Audiokniha Den, kdy došly prachy popisuje každodenní život v době velké hospodářské krize 30. let 20. století v USA, Evropě i Československu. Autor Milan Vodička, čte Michal Jagelka. Režie Helena Rytířová.