Obálka audioknihy Povídání o pejskovi a kočičce

Povídání o pejskovi a kočičce

Josef Čapek

Interpret: Tomáš Juřička
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022

Víte, jak správně umýt podlahu, upéct dort nebo spravit roztrhané kalhoty?

Pejsek s kočičkou se rozhodnou upéct ten nejlepší dort. Ale pamatujete si, jaké všechny dobroty do dortu přidají? Pokud ne, určitě je čas si toto nestárnoucího díla Josefa Čapka připomenout!

Spolu s unikátním receptem na dort se dozvíte i jak správně umýt podlahu, že zašívat roztržená kaťata žížalou není dobrý nápad, že ve vánici je dobré nechat doma na kuchyňské lince rozbalené syrečky pro lepší orientaci, nebo jak se vypořádat s pyšnou noční košilkou.

Roztomilá vyprávění o pejskovi a kočičce baví už téměř sto let mnoho generací čtenářů, a to nejen těch dětských, ale i dospělých.

Josef Čapek (1887–1945) byl český malíř, novinář, spisovatel, grafik a ilustrátor. Jeho nejslavnějším literárním dílem je Povídání o pejskovi a kočičce. Často spolupracoval se svým mladším bratrem spisovatelem Karlem Čapkem. Zemřel v dubnu 1945, pravděpodobně v koncentračním táboře Bergen-Belsen

Audiokniha Povídání o pejskovi a kočičce - autor Josef Čapek, čte Tomáš Juřička.