Obálka audioknihy Z říše lesních bohatýrů

Z říše lesních bohatýrů

Ing. Václav Lajtner

Interpret: Libor Terš
Vydavatel: Ing. Václav Lajtner
Vydáno: 2022

Příběhy zapsané v této audioknize jsou autentickým záznamem autorových zážitků a zkušeností, prožitých mezi osmnáctým a čtyřicátým rokem jeho života. Odehrávají se v revírech Orlických hor, Doupovského pohoří, Křivoklátska, Vysočiny, v Rakouských a Slovinských Alpách, v Rusku a také v překrásných místech Čergovských nebo Levočských vrchů. V dobře zazvěřených revírech, které mu přirostly k srdci ne jenom pro svoji ojedinělou přírodní krásu, ale také proto, že v nich našel dobré přátele, ke kterým se vždy rád vracel.

Příběhy vznikaly dlouhých deset let a je v nich nepřímo popsán autorův lovecký i literární vývoj, počínající ulovením první lišky a končící lovem trofejově zralých jelenů. Tyto lovecké příběhy psané poutavým způsobem zaujmou a vtáhnou do svého děje čtenáře natolik, že mu umožní v představách prožít napínavý lov tak, jako kdyby se jej zúčastnil on sám.

Audiokniha Z říše lesních bohatýrů obsahuje lovecké příběhy autora Václava Lajtnera. Čte Libor Terš.