Obálka audioknihy Čin - Čin

Vydavatel: A.L.I.
Vydáno: 2014

Čin - Čin
Vstalo slnko spoza hory, po nebíčku kráča, ide budiť včielku, lienku, na konárku vtáča... Bol raz jeden vrabčiak malý, Čimčarom ho iba zvali. Večne kríkal: Čimčara!, a žil iba od jara...

Ktože by nepoznal nezbedného vrabčiaka Čima a jeho krásnu žienku Čin-Čin? Veď príbeh ich vrabčej lásky sprevádza celé generácie rodičov a detí. Alebo že by sa predsa len našiel niekto, kto o Čimovi Čimčarovi nikdy nepočul? Pre tých prvých i pre tých druhých je tu teraz veselá rozprávočka o nezbedných vrabcoch v novom šate! Presvedčte sa, že ani po rokoch nestratila na svojej príťažlivosti.

Účinkujú:
Rozprávač: Ivan Krivosudský
Vrabčiak Čimo: Ľuboš Kostelný
Vrabčica Čin: Zuzana Kapráliková

Čin - Čin - audiokniha obsahuje príbeh o vrabčej láske, ktorú napísala Ľudmila Podjavorinská. Účinkujú Ivan Krivosudský, Ľuboš Kostelný a Zuzana Kapráliková.