Schody do nebe

Délka: 12 h 39 min
Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 713 MB

Schody do nebe - audiokniha vypráví o lidské duši a činnosti andělů. Autorkou je Lorna Byrneová. Čte Jana Štvrtecká.

Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve své nové audioknize Schody do nebe seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti.

Lorna Byrneová (1953)
je irská mystička, která se narodila do chudé dublinské rodiny. Již v útlém věku vídala anděly a stále s nimi hovoří. Nyní již vychovala své děti a otevřeně vypráví o svých vjemech. Žije poklidně na irském venkově. Je autorkou mezinárodních bestsellerů Andělé v mých vlasech (Angels in My Hair), Schody do nebe (Stairways to Heaven) a Andělské poselství naděje (A Message of Hope from the Angels), které byly přeloženy do třiceti jazyků. Lornino poselství vrací čtenářům a posluchačům bez rozdílu vyznání zpět naději a pomáhá jim uvědomit si, že mají po svém boku strážného anděla, ať už se v životě cítí jakkoliv osamělí.

Jana Štvrtecká (1971)
od roku 1994 je členkou činohry Národního divadla v Brně, kde ztvárnila řadu výrazných rolí (Poprask na laguně, Zločin a trest, Pohádka máje, Treperendy, Sen noci svatojanské, Mnoho povyku pro nic, Jak se Vám líbí, Krvavá svatba a další). Působí také jako pedagožka na Divadelní fakultě JAMU, kde vyučuje techniku jevištní mluvy a umělecký přednes. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem, dvakrát byla nominována na cenu v anketě Neviditelný herec. Pohybuje se také na poli dabingu. V roce 2016 obdržela cenu Františka Filipovskeho za roli Vandy ve filmu Venuše v kožichu. Pravidelně každý týden načítá komentáře k televiznímu pořadu Autosalon.

Nahrávka vznikla podle knihy Lorny Byrneové Schody do nebe vydané nakladatelstvím Euromedia Group k. s. – Knižní klub v roce 2015. | Copyright © 2010 by Lorna Byrne. | Z anglického originálu Stairways to Heaven vydaného nakladatelstvím Hodder & Stoughton v Londýně přeložila Vlasta Hesounová. | Translation © Vlasta Hesounová, 2012. | Čte Jana Štvrtecká. Režie a hudba Ondřej Jirásek. Zvuk, střih a mastering Petr Bača. Produkce Vladimíra Jirásková. Natočeno v Recording Studiu Škroupova Brno. Design obalu Ondřej Fučík. Foto autorky © Alënushka Kremer. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. | Vydalo Tympanum, s. r. o., v květnu 2017.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma