Forbes duben 2020

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 2 h 50 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 160 MB

Forbes duben 2020 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. V téměř třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

OBSAH:
1) Editorial – Covidí Česko

2) Přistřižená křídla – Krize aerolinek Smartwings a ČSA graduje. Jak hlad po penězích vrátil do hry jejich čínské akcionáře.

3) Dr. Naděje – Tomáš Cihlář a jeho tým ze společnosti Gilead stojí za objevem a vývojem látky Remdesivir, nejvážnějšího adepta na léčbu koronaviru. Ojedinělý rozhovor přes oceán.

4) Dvacet hodin denně – Jana a Petr Bínovi před lety začali vozit čerstvou zeleninu a ovoce lidem přímo od farmářů. V krizi jim letí byznys nahoru a pomáhají při tom také farmářům.

5) Jako v roce 1989 - Místo podprsenek a plavek se litoměřické Timo změnilo během dvou dnů v jednu z největších výrob roušek v Česku. „Šlo o rychlost a sounáležitost,“ říká jeho šéfka Terezie Trusinová.

6) Kamera, klapka, stop! - Fady Salame vybudoval největší českou produkční firmu na natáčení velkých zahraničních reklam. Teď se jeho byznys kompletně zadrhl.

7) Svět, který jsme znali, je minulostí – Komentář investora a spolumajitele investiční skupiny RSJ o tom, jak se po epidemii promění svět a naše životy.

8) Zahradníci – Příběh pěti generací zahradnického rodu Chládků, kteří si pěstují úspěšný zelený byznys.

9) Jste povýšen! - Test nové Škody Octavia, nejdůležitějšího auta pro českou ekonomiku.

10) Call me maybe – Česká vláda i spousta firem si nedobrovolně vyzkoušely, jaké to je, pracovat z domova a scházet se na dálku. Michal Stachník, šéf české pobočky Cisca, jim s tím pomohl a teď se začíná ptát: Zůstanou virtuální mítinky běžnou součástí našich životů i poté, co pandemie odezní?

11) Vleže – Aleš Zemánek vyrábí tak trochu jiná kola. Spíše než sedí, se na nich leží.

12) Kouzelné Česko po pandemii – Česko je plné kouzelných míst. Lidé z Amazing Places je umí zpropagovat i prodat.

13) Na samotě kdekoli – Jako bychom to tušili, otestovali jsme krátce před vypuknutím koronavirové krize soběstačný domek, jejž můžete umístit tak daleko od nejbližších sousedů, že budete moci volně dýchat i bez roušky.

14) Až zas budem žít – Skrytá perla a zároveň unikát pražské gastronomické scény, Gallery 44.
l

více

Série Forbes 2020

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma