Obálka audioknihy Blesk

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2023
Série: Dobrodružství Jacka Courtneyho díl 2

Dobrodružství Jacka Courtneyho pokračuje!

Jack se spolu se svými dvěma přáteli, Amelií a Xanderem, vydává opět do Afriky, tentokrát do Zanzibaru, kde na dně oceánu pátrají po pokladech. Takto získané peníze hodlá Jack věnovat projektům na záchranu korálových útesů. Poslední den pobytu se trojice přátel vydává dál než obvykle, jejich člun je vlákán do pasti a všichni tři padnou do rukou somálským pirátům. Aby jejich rodiče nemuseli platit výkupné, snaží se naši hrdinové vymyslet plán útěku. Po nuceném přesunu do výcvikového tábora pro dětské vojáky se jejich jedinou nadějí stává chytrý somálský chlapec Mo. Dokážou společně vyváznout z područí krutého Generála Sira?