Obálka audioknihy Leonard a Hladový Paul

Interpret: Matouš Ruml
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2021

Leonard a Hladový Paul je okouzlující příběh dvou milých svobodných třicátníků, kterých byste si na ulici ani nevšimli, natož aby se z nich stávali hrdinové románů. V jejich obyčejnosti se však skrývá neobyčejná síla.

Leonard se živí psaním encyklopedií pro děti a touží po někom, s kým by mohl společně žasnout nad krásou všehomíra. Hladový Paul je naopak se svým životem spokojený beze zbytku — je chodícím ztělesněním bytí v přítomném okamžiku. Oba přátelé se pomocí humoru, deskových her a ticha snaží proplout bouří života v jednadvacátém století a uchránit si to nejcennější — radost z každé, i té nejobyčejnější chvíle.

Audiokniha Leonard a Hladový Paul – odzbrojující román kladoucí prostou otázku: Mohou dobří lidé změnit svět? Autor Rónan Hession. Čte Matouš Ruml.