Obálka audioknihy Vlk

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2023
Série: Holger Munch a Mia Krüger díl 4

TADY TO VŠECHNO ZAČALO. MYSTERIÓZNÍ PREQUEL BESTSELLEROVÉ SÉRIE.

Píše se rok 2001. Novopečený šéf zvláštní vyšetřovací jednotky Holger Munch má za úkol vyřešit vraždu dvou jedenáctiletých chlapců. Nedostatek důkazů ho přivede na nápad angažovat talentovanou studentku policejní akademie Miu Krügerovou. Ani s pomocí její intuice se však nevyhnou všem falešným stopám, které jim zanechává pomatený vrah posedlý vizuální dokonalostí. Podaří se nakonec dopadnout muže, jenž má hrůzné činy na svědomí?

SAMUEL BJORK
Pod pseudonymem Samuel Bjork se skrývá úspěšný norský spisovatel, dramatik, zpěvák a textař Frode Sander Oien. Ve své bestsellerové detektivní sérii přivedl na scénu dvojici vyšetřovatelů Holgera Muncha a Miu Krügerovou, které si čtenáři doslova zamilovali. Po trilogii V lese visí anděl, Sova a Clona, která se hned po vydání stala hitem v celé Skandinávii a vyvolala obrovskou vlnu mezinárodního zájmu, přišel s prequelovým dílem Vlk, kde se odhalí minulost obou hrdinů a provázání jejich osudů.

Audiokniha Vlk, autor Samuel Bjork, čte Petra Špalková.

Série Holger Munch a Mia Krüger

Obálka audioknihy Clona
Clona
Obálka audioknihy V lese visí anděl