Respekt 41/2018

Interpret: Veronika Bajerová
Vydavatel: Respekt
Vydáno: 2018

Respekt 41/2018 - Audiotéka ve spolupráci s českým týdeníkem Respekt představuje Respekt v audio verzi. Čte Veronika Bajerová.

Respekt je týdeník komentující aktuální dění v domácí i zahraniční politice a ekonomice. Rozebírá společenská témata a přináší přehled z kultury a vědy.
Respekt se ohlíží se za historií a upozorňuje na trendy a novinky z oblasti vědy a výzkumu.

Z historie týdeníku:
Od roku 2007, kdy Respekt prošel kompletní proměnou z novin na barevný týdeník časopisového formátu, byl čtyřikrát za sebou vyhlášen Unií vydavatelů jako Časopis roku, letos zvítězil v kategorii Obálka roku. Získal i prestižní novinářská ocenění: Cenu Ferdinanda Peroutky, Cenu Karla Havlíčka Borovského a cenu Toma Stopparda.

Na stránky Respektu přispívá řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti.

Nahráno ve společnosti 5Guests.

Obsah:
1. Editorial
2. Komentář – Podstata jednoho povýšení
3. Komentář – Zbytečná show
4. Komentář – Skutečná oběť
5. Téma – Jak šťastně stárnout
6. Fokus – Chtěli zabít i prokurátora
7. Fokus – Premiér proti maturitě
8. Pravda a láska – Není to marná podívaná
9. O kom se mluví – Křížem a mečem
10. Fokus – Yetti ve státní pokladně
11. Fokus – Mít se jako v Bavorsku
12. Kultura – Mezi Bondem a Gottwaldem
13. Civilizace – Požehnání jménem válka
14. Minulý týden

Audio Respekt je pro předplatitele papírové verze zdarma. Návod k aktivaci přístupu najdete zde http://audioteka.cz/respekt.

Série Respekt 2018