Věc cti

Délka: 11 h 21 min
Interpret: Miroslav Etzler
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 640 MB

V okamžiku, kdy Adam Scott otevře tajuplný dopis od svého zesnulého otce, se spouští smrtící řetězec událostí, které mohou otřást základy svobodného světa...

Vše začíná naprosto nevinně. Britský plukovník Gerald Scott v roce 1966 zanechává svému jedinému synovi Adamovi tajemnou obálku. Ten ji i přes protest své matky otevře a zjistí, že jeho otec byl po skončení druhé světové války jedním z vězeňských dozorců Hermanna Göringa v Norimberku. Göring věnoval jeho otci tajemný předmět, pro který se Adam rozhodne vydat do Švýcarska.

Pár dní na to je Adamova milenka brutálně zavražděna a on se ocitá na útěku. Při úprku Evropou jsou mu v patách KGB, CIA i britská tajná služba – všichni s úmyslem zabít ho dřív, než pravda vyjde najevo. Když Adam konečně pochopí, co má ve svém vlastnictví, je ještě odhodlanější to za každou cenu ochránit, protože si uvědomí, že je to víc než otázka života a smrti – je to věc cti.

MIROSLAV ETZLER
Miroslav Etzler je český herec a dabér, známý například z filmů Jak se krotí krokodýli, Hranaři a Bestiář nebo ze seriálů Pojišťovna štěstí a Ordinace v růžové zahradě. V roce 2016 také účinkoval v oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

JEFFREY ARCHER
Jeffrey Archer je britský bestsellerový autor a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer naplno věnuje psaní – po celém světě se dosud prodalo více než 275 milionů výtisků jeho knih. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná „Cliftonova kronika" a proslulý román „Kane a Abel", který obsadil první příčku v žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal Jeffrey Archer vysoce oceňovanou třídílnou knižní sérii nazvanou „Vězeňský deník" („Peklo", „Očistec" a „Ráj") inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Audiokniha Věc cti obsahuje thriller Jeffreyho Archera. Čte Miroslav Etzler.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma