Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Můj život s třemi ženami

Můj život s třemi ženami

Marek Cabák

Délka: 7 h 21 min
Interpret: Martin Čevora
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 415 MB

Zdravím tě, můj milý čtenáři, případně má krásná čtenářko. Dovol, abych se ti v krátkosti představil.

Jmenuji se Kristián Novotný, jsem pohledný, ač plešatějící třicetiletý muž. Také jsem úžasný táta dvou dcer, žádostivý manžel jedné ženy, ne zcela ambiciózní zaměstnanec v nejmenovaném státním podniku, sympatický vtipálek, mírný aviofob a hlavně jsem konzervativní jedinec nesnášející změny.

Poslední rok byl pro však pro mě turbulentní a přinesl mnoho nečekaných jevů! Nedobrovolně jsem navštívil Japonsko, Egypt a Francii. Neplánovaně se mi narodila druhá dcera, u které by mohly panovat jisté pochyby ohledně otcovství. Proti veškeré logice k nám do práce nastoupila kolegyně, u níž by si snad i člověk myslel, že ke mně chová jistou náklonost a díky všem těmto nepředpokládaným novinkám má duševní rovnováha vzala zcela za své.

Můj svět se začal překotně měnit a já tě teď milý čtenáři, má krásná čtenářko, do něj zvu, abys spolu se mnou prožil všechny peripetie a nejistoty a přitom se nechal unášet na vlně mého něžného a vkusného humoru, díky kterému jsem se velmi statečně popasoval s obtížnými životními situacemi.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma