Obálka audioknihy 365+1 příběh strážníků z Přerova

Interpret: David Matásek
Vydavatel: Pracovna s.r.o.
Vydáno: 2022

Blog přerovské městské policie se stal fenoménem, který baví čtenáře už několik let a s více než 33 tisíci fanoušky je nejpopulárnější facebookovou stránkou městské policie v ČR.

Drobné prohřešky našich spoluobčanů i někdy trochu dramatičtější příběhy vykreslují za strážníky v Přerově velmi kreativním způsobem, připomínající tradici předválečných humorných soudniček. Jejich osobitý humor, za kterým stojí zástupce ředitele Miroslav Komínek, který sklidil v roce 2021 ocenění Zlaté pero od klubu Copywriterů a získal prestižní literární cenu Magnesia litera za Blog roku.

Po úspěšné knize, které se prodalo za necelý rok přes 4000 výtisků přišla na řadu i audiokniha, ke které se tvůrci zavázali už při kampani v crowdfundingu, která byla velmi úspěšná.

Rozkmitejte tak své bránice při poslechu těchto příběhů, které se skutečně stali, jen dostali pod rukou autora do výbavy humor a nadhled. Věříme, že se vám v podání herce Davida Matáska bude líbit!

Audiokniha 365+1 příběh strážníků z Přerova. Autor Miroslav Komínek, čte David Matásek. Režie Martin Učík.