Obálka audioknihy Karlaz: Cesta člověka

Interpret: Lenny Trčková
Vydavatel: Tomáš Gavlas
Vydáno: 2021

Poutník Karlaz v dvaceti devíti promluvách oživuje příběhy dávno zapomenutých klášterů, pouštních oáz i zaniklých měst. Cesta člověka přináší praktické instrukce k řešení zásadních životních otázek, upevňování hodnot a hledání životního poslání. V knize se setkáte s myšlenkami Ignáce z Loioly, Buddhy, Svatého Jana od Kříže, Carla Gustava Junga, Sókrata a dalších destítek velkých myslitelů.

PhDr. Tomáš Gavlas (* 1987)
Dvoumetrový autor, podnikatel a poutník. Vystudoval kulturologii na Univerzitě Karlově, v rámci svého studia zkoumal fenomén poutnictví (které sám s oblibou praktikuje). Tomáš věří, že smysl života spočívá v hledání a naplňování vlastního životního poslání. Rád odchází na odlehlá místa, kde může o tom svém nerušeně přemýšlet. Inspiraci nachází ve starých textech, na poutních cestách, ale také na chatě u Vltavy. Žije v Praze s rodinou.

Lenny Trčková (* 1978)
Moderátorka, dramaturgyně a scenáristka. V posledních třech letech natáčí hlavně rozhovory se zajímavými osobnostmi do autorského projektu Čtení tě mění a předčítá knihy ve svém projektu Veleknížka. Lenny pravidelně píše blogy, a to jak na svůj osobní blog Balancuji s Láskou, tak do časopisu Žena a život. Také tvoří hlasové reklamy, voiceovery, dabingy, knižní ukázky a komentáře. Miluje přírodu, každý den ujde 10 kilometrů, procestovala více než 40 zemí světa. Pracuje i jako kinezioložka a věnuje se holistickému a life koučinku.

Audiokniha Karlaz: Cesta člověka. Autor Tomáš Gavlas, čte Lenny Trčková.