Obálka audioknihy Tajné výlety Fany a Beryho a Po stopách Fany a Beryho

Interpret: Petr Lněnička
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

Tajné výlety Fany a Beryho - Příběhy dvou psích nezbedů Fany a Beryho, kteří žijí na farmě pana starosty Kloboučka v malé vesničce mezi Telčí a Dačicemi. Jelikož pan starosta má na psy málo času, často utečou a podnikají samostatné dobrodružné výlety do okolí. Při nich je sleduje jejich soused krkavec Eman a vše, co zažijí, si zapisuje do svého deníčku. Děti se tak prostřednictvím dvou psích kamarádů dozvědí spoustu informací o životě nejen v přírodě, ale i na farmě v letním období a prožijí se zvídavými psy mnohá dobrodružství.

Po stopách Fany a Beryho - Přichází podzim a na Fany a Beryho čeká spousta dalších objevů. Na farmu pana Kloboučka přibydou nová zvířátka, koťátko Micka se octne v nesnázích a potřebuje pomoc, proběhne bitva o brambory, myšák Fery se stane nepřítelem Beryho na život a na smrt, ale nakonec ho zneškodní neohrožená Fany, a chytrou, ale opatrnou Fany přechytračí káně Kulda. Krkavec Eman se může ulítat, aby vše, co psi provádějí, stihl zapsat do svého deníčku a také občas psy vytáhnout z bryndy. Vydejte se tedy, děti, se psími uličníky za dalšími příhodami a také za poznáváním podzimní přírody.