Obálka audioknihy Jak je to s lelky

Jak je to s lelky

Vašek Vašák

Interpret: Vašek Vašák
Vydavatel: Vašek Vašák
Vydáno: 2022

Humorných knížek není nikdy dost, zvlášť těch, které se nezabývají laciným vtipkováním na něčí účet. Jak nachytat lelky je souborem fejetonů ze života novináře, hudebníka a showmana Vaška Vašáka. Jak posnídat lelky volně navazuje na titul Jak nachytat lelky. Popisuje nejrůznější komické situace, které přináší život, veselé zážitky z autorových cest a řadu neobvyklých setkání. Ve třetím díle Lelků (Lelky z kabelky) si Vašek Vašák tradičně všímá situací z běžného života, které rozvádí do humorného, až absurdního vyústění. Například posluchače učí, jak si oblíbit milionáře, jak se kultivovaně procházet, jak přivítat ufouny...

Audiokniha Jak je to s lelky – kompilát tří titulů novináře, hudebníka a showmana Vaška Vašáka (Jak nachytat lelky, Jak posnídat lelky, Lelky z kabelky).