Obálka audioknihy Selekce

Interpret: Lucie Pernetová
Vydavatel: CooBoo
Vydáno: 2019

35 dívek. 1 princ. Životní šance. To je SELEKCE!

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.

Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.

Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.

Audiokniha Selekce je romantický příběh, který ocení hlavně dívky. Napsala Kiera Cassová a čte Lucie Pernetová.