Pro dítě to nejlepší

Délka: 17 h 39 min
Interpret: Eva Novotná
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 995 MB

Padesát let starý případ a vražda vysokého funkcionáře spolu na první pohled nesouvisejí. Na ten druhý už ano.

Maria Justová pracuje jako historička v Policejním muzeu v Kodani. Právě když dokončuje přípravu výstavy o nevyřešených vraždách za posledních sto let, dojde k brutálnímu útoku na generálního tajemníka Červeného kříže.

Vyšetřovatelé Mikael Dirk a Frederik Dahlin nemají k dispozici mnoho stop, případ však rozpoutá mediální bouři a vyvolá zájem i mezi politickými špičkami. Vedení požaduje výsledky a vyšetřovatelům kromě nedostatku vodítek komplikuje práci i to, že jsou každý z úplně jiného těsta.

Maria náhodou objeví spojitost mezi smrtí generálního tajemníka a dvaapadesát let starým nevyřešeným případem dvojnásobné vraždy na kodaňském předměstí, a zaplete se tak do vyšetřování v nejvyšších kruzích. To nakonec vede až do Grónska a k jedné z nejhanebnějších kapitol dánských dějin. Především se však Maria netušeně dostane i do hledáčku vraha.

Audiokniha Pro dítě to nejlepší obsahuje krimi příběh od autorského dua Stine Boltherová a Line Holmová. Překlad Magdalena Jírková. Čte Eva Novotná, režie Ondřej Černý.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma