Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vraždy v Midsomeru – Mrtví v Badger's Drift

Vraždy v Midsomeru – Mrtví v Badger's Drift

Caroline Graham

Délka: 9 h 18 min
Interpret: Vladislav Beneš
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2019
Série: Vraždy v Midsomeru díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 525 MB

Pokud oběť znala svého vraha, určitě ho znáte i vy, a on zná vás.
Na smrti postarší slečny Emily Simpsonové neshledá lékař ve vsi Badger’s Drift nic podivného. Její dobrá přítelkyně s ním ovšem nesouhlasí a se svými pochybnostmi se svěří šéfinspektorovi Barnabymu. Od chvíle, kdy se případu se svým asistentem seržantem Troyem ujme a zjistí, že šlo o promyšlenou vraždu, se život ve zdánlivě poklidné anglické vesnici změní. Na povrch začnou vyplouvat dávné lásky, staré křivdy a skrytá nepřátelství. A jak už to v hrabství Midsomer bývá, nezůstane u jediné mrtvoly…

CAROLINE GRAHAM
Spisovatelka, scenáristka a autorka rozhlasových a divadelních her pochází z anglického Warkwickshiru. Svoji první knihu, milostný román Fire Dance, vydala v roce 1982. O šest let později vyšla detektivka Mrtví v Badger’s Drift, ve které se poprvé objevil inspektor Barnaby. Následovalo dalších šest knih (poslední v roce 2004) a podle celé série vznikl úspěšný televizní seriál s názvem Vraždy v Midsomeru. Její knihy byly zařazeny mezi sto nejlepších detektivních románů všech dob.

VLADISLAV BENEŠ
Po studiu herectví na DAMU působil ve Středočeském divadle J. Průchy v Kladně a poté v Městském divadle v Mladé Boleslavi, od roku 1983 je členem Činohry Národního divadla, kde dosud ztvárnil více než sedmdesát typově rozdílných rolí. Na filmovém plátně se objevil už jako student gymnázia a pak zejména v 70. a 80. letech, kdy hrál v televizních filmech a inscenacích sebevědomé a temperamentní mladíky (např. Chvíle pro píseň, Nevěsta a Tchyně). V současnosti se objevuje v seriálech (např. Zdivočelá země, Pojišťovna štěstí, Cukrárna, První republika), učí na Pražské konzervatoři a dobře známý je z dabingu – jeho hlasem k českým divákům promlouvají takové hvězdy, jako je Richard Gere nebo Pierce Brosnan.

Copyrights:
Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2018. Všechna práva vyhrazena.

Audiokniha Mrtví v Badger’s Drift – první případ ze série Vraždy v Midsomeru. Autorka Caroline Graham. Čte Vladislav Beneš.

více

Série Vraždy v Midsomeru

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma