Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Všechno, co napsala

Všechno, co napsala

Josh Lanyon

Délka: 8 h 43 min
Interpret: Petr Štěpán
Vydavatel: Audiotéka, conQueer
Vydáno: 2024
Série: Holmes & Moriarity díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 492 MB

Série detektivek o Kitu Holmesovi pokračuje druhým dílem, kde se Kit opět přimotá k vraždě a opět silně pokouší trpělivost svého přítele. Z ohrožení života ale nepochybně vybrousí se sarkasmem sobě vlastním i tentokrát.

JX Moriarity si svého nového milence moc neužije. Nejenže je Kit Holmes nerudný spisovatel, ještě navíc zase ruší plánovaný romantický víkend a zasazuje další ránu už tak skomírajícímu vztahu. Co na tom, že k tomu má tentokrát Kit důvod: jeho mentorka a bestsellerová autorka Anna Hitchcocková si málem uhnala smrt vražedným pádem ze zledovatělých schodů a požádala Kita, aby za ni vedl pravidelný zimní seminář psaní. Taková žádost se neodmítá, zvlášť když by se během víkendu v Annině sídle mohlo ukázat, kdo se ji snaží zabít.

V chumlu šesti amatérských vyšetřovatelů – začínajících spisovatelů, které spojuje temné předivo nepřehledných vztahů – Kit postupně nabyde dojmu, že pravda by mohla být ukryta mezi stránkami něčí fiktivní minulosti. Chytrý zabiják je naneštěstí neustále o krok napřed. A možná bude příliš pozdě na to, aby na pomoc dorazil JX.

JOSH LANYON
Za posledních deset let vydala Josh Lanyon, laureátka mnoha cen, řadu románů, novel a povídek stejně jako obsáhlého průvodce psaním M/M příběhů. Případ mrtvého redaktora, první z knih v sérii Holmes & Moriarity, vyšel u vydavatelství Samhain v červnu 2009. Josh je čtyřnásobnou finalistkou ceny Lambda Literary Award. Podle její knihy Fatal Shadows vznikla v roce 2019 mobilní hra.

PETR ŠTĚPÁN
Petr Štěpán je český herec a dabér. V letech 1992–1996 vystudoval činoherní herectví na brněnské JAMU. Po několika rolích mu Stanislav Moša nabídl stálé angažmá v Městském divadle Brno. Hostoval také na jevišti Divadla pod Palmovkou v Praze v inscenacích Gazdina roba a Přelet nad kukaččím hnízdem. V televizi vystupoval v seriálech Ošklivka Katka, Ordinace v růžové zahradě 2 a Cesty domů. Je čestným držitelem Ceny Thálie.

Audiokniha Všechno, co napsala, autorka Josh Lanyon, překlad Kateřina Niklová. Čte Petr Štěpán, režie Ondřej Černý.

více

Série Holmes & Moriarity

Obálka audioknihy Případ mrtvého redaktora
Případ mrtvého redaktora
Obálka audioknihy Všechno, co napsala
Všechno, co napsala

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma