Forbes květen 2020

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 4 h 12 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 237 MB

Forbes květen 2020 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve čtyřech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

OBSAH:
1) Editorial - Tři, dva, jedna

2) Operace COVID19CZ – Příběh o tom, jak parta hrdinů ze světa technologických startupů zachraňuje republiku před koronavirem.

3) Americký sen – Rozhovor s Janem Bednářem, který v Americe potichu vybudoval miliardový logistický startup ShipMonk, jenž navzdory krizi šlápl na plyn a roste.

4) Teď, nebo nikdy – Rozhovor s Jakubem Havrlantem o tenké hranici mezi úspěchem a selháním a důvodech, proč se teď láme budoucnost české ekonomiky.

5) Z nouze ctnost – Řeznictví U Bobra dostalo na internet zoufalství. Teď se to ukazuje jako velká výhra.

6) Faktor Čupr – Komentář zakladatele Rohlík.cz o nových šancích pro e-commerce.

7) Startuje New Normal – Největší česká firma Škoda Auto nevyrobila 100 tisíc aut. Její šéf Bernhard Maier popisuje, jaká je vize automobilky pro letošek.

8) Mít vlastní komín – Unikátní rozhovor s patriarchou osmé české největší rodinné firmy Promet Reném Materou a jeho následníky.

9) Minus 95 procent – Jak se impérium Brano Group vyrovnává s klinickou smrtí autoprůmyslu.

10) Blíží se tvrdá zima–S restauratérem Tomášem Karpíškem o budoucnosti smažáku z Lokálu, aroganci gastronomie a lekci z produktivity.

11) Pivní záchranáři – Karanténa v době pandemie mohla být pro mnoho tuzemských minipivovarů zkázou. Mohla. Jenže pak majitel toho kytínského rozjel výzvu zachraň pivo a Češi ho ochotně poslechli.

12) Na pivo do Nerudovky – Jaké to je, mít hospodu v jedné z nejznámějších ulic Česka, když hosté zůstávají doma.

13) Lekce k nezaplacení – Banky jsou silné, budou úvěrovat, ale oživení bude pozvolné, myslí si šéf České spořitelny.

14) Jako ryba ve vodě – Brněnský investor Daniel Gladiš nakupuje nejvíc akcií za poslední dva roky.

15) Karlovarská kolonáda – Proč se letos v létě ve Varech můžete stát hlavními hvězdami vy místo účastníků filmového festivalu.

16) Sháním sklad zn.: spěchá – Díky krizi lidé poprvé docení nevzhledné škatule podél dálnic, věří spolumajitel Accolade Milan Kratina.

17) Vzkaz z Říma – CEO Bulgari Jean-Christophe Babin vysvětluje, proč luxusní klenotnictví místo hodinek posílá do světa mikroskopy.

18) Létající ostruha - Šéfredaktor Forbesu si vyzkoušel, že hrozící ekonomickou krizi nejlíp přečkáte ve zřejmě nejlepším Bentley všech dob – modelu Flying Spur.

více

Série Forbes 2020

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma