Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Poslední heterosexuální komedie

Poslední heterosexuální komedie

Luboš Balák

Délka: 9 h 3 min
Interpret: Miroslav Donutil
Vydavatel: Komediograf
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 510 MB

Nazrál čas. Nazrála doba. Takže nazráli i muži. A jejich odhodlání konečně s tím něco udělat!

S tím nudným životem kde člověk pořád něco musí. Vydělávat prachy, šetřit, platit, budovat kariéru, domy, přesouvat nábytek, usmívat se na šéfa, stát na červenou, střádat na dovolenou, na důchod, telefonovat, uklízet smetí, třídit odpadky – tomuhle někdo říká život?

Možná. Ale je to život slouhy, který se shrbenými zády kmitá v koloběhu ubíjejících každodenností moderního světa. Smějeme se mu, ale dokáže vůbec někdo z toho pekelného kruhu, které si na sebe lidstvo ušilo vystoupit?

A přece!

Prokopovi, Olinovi a Rudovi se to podařilo. Vytrhli se z toho jednotvárného marasmu věčných povinností a vyrazili za dobrodružstvím. Hurá!

Dali se na cestu! Protože od toho jsou muži, aby ukázali charakter, sílu, odvahu, aby žili, aby konali, a ne aby tupě seděli v přehřátých místnostech v ještě přehřátějších kalhotách a nadávali.

Život může být zábavný! Odvážný! Skutečný! Svobodný! Ano! ŽIVOT MŮŽE BÝT ŽIVOT! Jenom chtít! Jenom žít!

Pojďte se s těmi chlapíky seznámit. Třeba vás budou inspirovat k vašim vlastním odvážným činům. A třeba i vy něco se svým životem uděláte, a už se nebudete stydět podívat se na sebe do zrcadla.

LUBOŠ BALÁK
Luboš Balák je známý především jako dramatik. Jeho divadelní komedie Manželství v kostce, Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská, Program na záchranu mužů, Komedie o komikovi, Zkurvení havlisti, Skečmen, Model ementálu se hrají na jevištích po celé České republice pod hlavičkou Divadla Komediograf a vystupují v nich významné herecké osobnosti. Během uzavření divadel při pandemii Covidu dokončil dva humoristické romány Dvojdomek ve Vrahovicích a Poslední heterosexuální komedie.

Audiokniha Poslední heterosexuální komedie, autor Luboš Balák, čte Miroslav Donutil.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma