Neobyčejné příběhy pana inženýra

Barbora Klárová

Koupit za 248 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 43 min
Interpret: Barbora Klárová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 97 MB

BAGRY SE LÍBÍ KDE KOMU. ALE JENOM TENHLE PAN INŽENÝR VÍ, CO SE LÍBÍ BAGRŮM.

Sedm humorných i poučných pohádek o strojích, které by bez zásahu tak trochu kouzelného pana inženýra zůstaly dočista nešťastné.

To, že strojům nerozumíme, ještě neznamená, že nemluví, nic necítí, nebo že nemají vlastní sny a touhy. Naštěstí je tu kouzelný pan inženýr, který to vždycky dokáže zařídit tak, aby spolu stroje a lidé mohli žít spokojeně. Sedm pohádkových příběhů plných nadsázky, vtipu, barvitých detailů, ale i životních lekcí a ponaučení z nich plynoucích. Proč by se mašinka nemohla ze své středočeské trasy na pár dní vychýlit a dostat se až k moři? Jak by se dalo autům umožnit, aby se mohla přátelsky objímat? A kdo by nechtěl mít ve své kapele znělý vysavač, kterému v úklidu brání alergie? Někdy bývá logika na štíru s fantazií, tady se ovšem obě technicky dokonale snoubí a ještě působí výchovně. A pozor! Poslech vzbuzuje spoustu podnětných otázek.

BARBORA KLÁROVÁ
Scenáristka, moderátorka, voiceover hlasatelka, zpěvačka, houslistka, copywriterka a spisovatelka. Vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze (obor hudební výchova - anglický jazyk). Pracovala mimo jiné jako učitelka, překladatelka, redaktorka, dramaturgyně pro dětský televizní kanál ČT:D nebo jako hlasatelka uvádějící pořady na ČT1. Je spoluautorkou oceňované dětské knihy Překlep a Škraloup (ocenění: Magnesia litera, Zlatá stuha 2017).

PAVEL ZEDNÍČEK
Český herec, moderátor, bavič a dabér. Studoval herectví na brněnské JAMU a působil v řadě divadel, nyní působí v divadle Kalich. Proslavil se například rolí v seriálu Chobotnice z II. patra či Sanitka a ve filmech Holka na zabití nebo Lotrando a Zubejda. Nejnověji jej můžeme sledovat například v seriálech Einstein - případy nesnesitelného génia nebo Četníci z Luhačovic. Svůj hlas propůjčil mimo jiné i večerníčku Příběhy včelích medvídků.

Nahrávka vznikla podle knihy Barbory Klárové Neobyčejné příběhy pana inženýra vydané nakladatelstvím Albatros v roce 2021. Text copyright © Barbora Klárová, 2021. Čtou Pavel Zedníček, Barbora Klárová. Režie, zvuk Vojtěch Machálek. Hudba Mario Buzzi. Zpěv, housle Barbora Klárová. Vyrobilo studio Soundguru. Ilustrace © Vhrsti, 2021. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audioknihu Neobyčejné příběhy pana inženýra čte autorka Barbora Klárová a Pavel Zedníček.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky