Obálka audioknihy Spalující vina

Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021
Série: Spalující vina

Policistu z Jutlandu, Johana Boje, jedné březnové noci srazí před jeho domem neznámé auto. Na místo činu dorazí mezi prvními jeho šéf, Axel Borg. Brzy se zjistí, že nejde o nehodu, ale brutální vraždu. Devítiletý syn zemřelého muže tvrdí, že auto viděl a že ho řídil policista. Mluví pravdu, nebo má příliš bujnou fantazii? Chlapcova slova potvrdí záznam z bezpečnostní kamery na čerpací stanici – za volantem skutečně seděl policista.

Případu se ujme vyšetřovatel Oddělení kontroly a stížností, Rolando Benito. Který z kolegů Johana Bojeho měl motiv k tak hroznému činu? Rolando se spojí s redaktorkou TV2, Anne Larsenovou. Stopy je zavedou k požáru, který byl osudný pro jednu místní rodinu. Co když ten požár nebyl nehoda? Anne a Rolando přijdou na to, že motivem mohlo být něco jiného, než se původně zdálo. Teď musí pachatele zastavit dřív, než zemřou další lidé.

Audiokniha Spalující vina - kriminální drama, jehož autorem je Inger Gammelgaard Madsen. Čte Libor Terš.

Série Spalující vina

Obálka audioknihy Spalující vina - 1. díl