Forbes prosinec 2019

Koupit za 89 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 2 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 171 MB

Forbes prosinec 2019 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

OBSAH:
1) Editorial – Štědrý večer

2) Zachránci – O Intercontinentalu, Malé Straně i umění hovoří investoři z R2G Oldřich Šlemr, Pavel Baudiš a Eduard Kučera v ojedinělém rozhovoru.

3) Budiž světlo – Vánoce přicházejí a Miroslav Kalina se svou firmou zase ozdobí a rozsvítí české ulice.

4) Největší drogista – Gerhard Fischer vede DM drogerii, největšího hráče v oboru na českém trhu, směrem k ekologii, veganům, vegetariánům a flexitariánům.

5) Prodavač vzpomínek – Lidi dělí Zdeněk Ševčík od začátku podnikání na dva druhy. První musí se zvonícím stromkem nejdříve seznámit… Ti druzí. těm se zalesknou oči a hned začnou vyprávět o Vánocích u babičky.

6) Modří už vědí – Šéf telekomunikační jedničky O2 Jindřich Fremuth vede firmu do nové éry, která mnohé mění.

7) Polepšený střelec – Rozjetá skupina DRFG buduje miliardový byznys v šesti evropských zemích, její zakladatel David Rusňák se sžívá s novými společníky a zápasí s reputací muže na hraně různých světů.

8) Život na zámku – Hrabě Constantin Kinský se snaží měnit Česko k lepšímu.

9) Mr. Pekař – Jak Martin Hofman odjel z Boskovic do Austrálie, proč pracoval v bistrech a restauracích a proč mu pak skočila do náruče prestižní pražská pekárna a bistro Bakeshop.

10) Něco si přej, snílku – Šéf Avastu Ondřej Vlček s manželkou Katarínou mají nadaci Zlatá rybka a z vlastní kapsy platí přání těžce nemocným dětem.

11) Vůně dětství – Zemřel jí manžel a Zuzana Krejčí přemýšlela, jak se s tragédií vyrovnat. Vrhla se do práce a bez zkušeností s podnikáním vybudovala během pár let úspěšnou firmu. Teď její Havlíkovu přírodní apotéku čeká velká změna a expanze do zahraničí.

více

Série Forbes 2019

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma