Obálka audioknihy Šlabikár multi level marketingu

Šlabikár multi level marketingu

Ján Zbojek

Interpret: Ján Zbojek
Vydavatel: Paco-fin
Vydáno: 2013

Audiokniha poskytuje úplne nový kybernetický pohľad na Multi level marketing. Spôsob systémového nazerania odhaľuje základné princípy podnikania v MLM. Kto pochopí "Systémový koláč MLM" a bude dodržiavať jeho prvky, musí dosiahnúť úspech. Šlabikár je koncipovaný ako učebnica a je dokonale prizpôsobený na stredoeurópske pomery.
Prispôsobuje sa bežnému mysleniu a správaniu našichu ľudí, ktorí si chcú len privyrobiť, ale aj tým, ktorí to myslia s podnikaním v MLM vážne. Poskytuje množstvo praktických skúseností a rád. Zároveň poukazuje na najčastejšie chyby pri práci a ponúka návrhy na ich riešenie.

Titul Šlabikár Multi Level Marketingu je vhodný doplnok pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy MLM. Je určený pre tých, ktorí veľa jazdia autom a chcú dokonale využívať svoj voľný čas.

Dozviete sa:
Ako sa má správne stanoviť ciel a cesta jeho splnenia
Ako si zvyšovať sebavedomie a vieru v úspech
Ako sa zdokonaliť v osobnom rozvoji
Ako vytvoriť výborné vzťahy medzi spolupracovníkmi
Ako motivovať ľudí k lepším výsledkom
Ako viesť porady, riadiť skupinu a jej rozvoj
Ako viesť ľudí k splneniu ich cieľov
Ako dosiahnuť finančnú nezávislosť a šťastie

Šlabikár multi level marketingu - audiokniha obsahuje čtení z knihy autora, jímž je Ján Zbojek, který se specializuje na finanční gramotnost a osobní rozvoj.