Obálka audioknihy Spasitel

Vydáno: 2021
Velikost: 1.16 GB

AUDIOKNIHA ROKU 2021 v kategorii NEJLEPŠÍ INTERPRET

OSAMĚLÝ ASTRONAUT. NESPLNITELNÝ ÚKOL. NEČEKANÁ POMOC.

Ryland Grace zůstal jako jediný přeživší na zoufalé misi poslední naděje. Pokud selže, lidstvo zanikne. Je tu však drobný háček – Ryland to neví. Nedokáže se vybavit ani své jméno, natož že má nějaký úkol a jak ho asi tak splní. Všechno, co ví, je, že hodně hodně hodně dlouho spal. Že se probudil miliony kilometrů od domova. A že společnost mu dělají dvě mrtvoly. Jak se mu tak vracejí vzpomínky, dojde mu, že putuje nevelkou lodí, sestavenou všemi pozemskými vládami a vesmírnými agenturami a vrženou do hloubky vesmíru, aby odvrátila hrozbu vymření našeho druhu. A díky nečekanému spojenci se mu to možná i podaří...

Audiokniha Spasitel obsahuje napínavé meziplanetární dobrodružství od autora světového bestselleru Marťan Andyho Weira. Čte Lukáš Hlavica.