Čarodějka

Barbara Cartlandová

Délka: 5 h 20 min
Interpret: Hana Tomáš Briešťanská
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové
Typ souboru: MP3
Velikost: 301 MB

Jak snadné je uvíznout ve spárech milostné magie...

Markýz z Wynstantonu se pokoušel uniknout svodům lady Locadi Marshallové dlouho, ale nakonec přece jen podlehl a stal se jejím milencem. Vášnivá Locadi očekává, že s ní markýz zůstane i po smrti jejího muže. On ale raději odjíždí na jednu ze svých dobrodružných cest.

Po návratu však opět skončí v náruči svojí milenky a po čase mu dochází, že se ho k sobě Locadi snaží připoutat pomocí magie... Aby se vyhnul nechtěnému sňatku, rozhodne se utéct na svůj hrad Wyn.

Tady potkává mladou bylinkářku Floru, která se mu rozhodne pomoci. Čarodějnice Locadi se však nevzdává. Zvítězí nakonec čistá láska nad zlými rituály?

BARBARA CARTLANDOVÁ
Barbara Cartlandová (1901–2000) byla anglická spisovatelka převážně historických milostných románů. Pocházela ze slavné britské aristokratické rodiny. Je autorkou více než 700 knih a některé zdroje odhadují počet prodaných výtisků na více než jednu miliardu, je proto řazena mezi nejplodnější a komerčně nejúspěšnější spisovatele 20. století. Její romantické příběhy plné lásky a napětí z prostředí starobylých sídel anglické šlechty si získaly srdce mnoha čtenářů po celém světě.

Audiokniha Čarodějka - Nestárnoucí romantický příběh Barbary Cartlandové čte Hana Tomáš Briešťanská.

více

Série Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky