Nalezený

Délka: 11 h 15 min
Interpret: Klára Cibulková
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 634 MB

Audiokniha Nalezený obsahuje thriller od autorky Erin Kinsley. Čte Klára Cibulková.

Ztracený syn se sice našel, ale jako by z něj najednou byl někdo jiný…

Jedenáctiletý Evan se neopozdil – on totiž z ragbyového tréninku domů nakonec nedorazil. Policejní tým vedený svéráznou inspektorkou Naylorovou se pouští do pátrání, nicméně nenachází žádné svědky chlapcova zmizení z autobusové zastávky, kde se rozloučil s kamarádem. Otec a matka propadají zoufalství a každý mu čelí po svém. Po několika měsících, kdy už se vyšetřovatelé pozvolna soustředí na nové případy a o hochovo zmizení média skoro nezavadí, se pohřešovaný nečekaně objeví. Tím však hrůza nekončí… Evan nejenže odmítá popsat, co zažil, ale dokonce nekomunikuje vůbec. Samota a ticho jeho pokoje jsou pro něj jediným bezpečným útočištěm. A když se zakrátko ztratí další dítě, nezbývá než se pokusit zamlklého školáka rozmluvit. Dřív, než bude pozdě.

ERIN KINSLEYOVÁ
Je novým objevem britské krimi scény. Píše pod pseudonymem a už nyní Je spisovatelkou na plný úvazek. Její předchozí knihy vycházely v nakladatelství Bloomsbury. Vyrůstala v Yorkshiru a v současnosti žije ve východní Anglii. Její práce oslnila kritiky z několika celostátních ostrovních deníků a mezi mnoha dalšími významnými cenami se dostala i na širší soupis děl, která soutěžila o prestižní Desmond Elliot Prize. Autorka již od mládí miluje knižní kluby, jelikož věří, že dostanou člověka z jeho komfortní zóny a rozšíří jeho myšlení nečekanými směry. Jak se svěřila, měla jako dítě to štěstí, že ji rodiče brávali každý́ víkend do místní knihovny, aby jí pořídili
novou sadu dobrodružných titulů, které si přečte v příštím týdnu. Neomezený přístup ke komínům knih ji neomrzel doposud. Když se dozvěděla, že právě její román Nalezený vybral jako nejlepší klub Sunday Times Crime, byla štěstím bez sebe. Kromě Nalezeného (Found; 2019) jí v Británii vyšla kniha Innocent (2020), v srpnu 2021 je doplní nejnovější próza s názvem Missing.

KLÁRA CIBULKOVÁ
Narodila se ve Znojmě, ale vyrůstala v Kladně. Po studiu herectví na pražské DAMU nastoupila do souboru CD 94, odkud v roce 2002 přešla do smíchovského Švandova divadla, v jehož ansámblu působila patnáct let a jako host zde vystupuje i nyní. Kromě toho hraje na scénách Divadla Kalich, Divadla na Fidlovačce a v divadle Viola. Televizní diváci ji znají především z oblíbených seriálů (Černí baroni, Ordinace v růžové zahradě, Sestřičky, Kriminálka Anděl, Polda, Rapl, Kukačky), ale i zásluhou neméně úspěšných filmů (Smrt pedofila, Swingtime, Město bez dechu, Mamas & Papas, Habermannův mlýn, Strach ad.). Je producentkou dramatu a následně edukativního projektu Agent tzv. společenský, ve kterém ztvárnila i roli matky. Spolupracuje též s Českým rozhlasem.

Copyrights:
Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2021. Všechna práva vyhrazena.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma