Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Z kopce do kopce

Z kopce do kopce

Kateřina Dubská

Délka: 7 h 20 min
Interpret: Kateřina Mendlová Horáčková
Vydavatel: Jota
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 414 MB

KDYŽ ZUJETE LODIČKY A OBUJETE SE DO CHOVU VČEL A KOZ NA SAMOTĚ NA KOPCI.

Co se stane s vaším životem, když doslova vyfuníte na kopec a potkáte HO? S nádherným výhledem, sadem (v němž zrovna se stéblem trávy v puse relaxuje srnka), soustavou polorozpadlých šop na dvoře a pálenicí ve včelíně… Je to on! Dům! Ten dům, kvůli kterému opustíte město se všemi jeho kavárnami, hospůdkami, divadly, koncertními sály a přáteli. Dům, kvůli kterému změníte úplně všechno – odložíte lodičky, pořídíte slepice a kozy, jež se chovají trochu jako potměšilí kamzíci, přežijete rozsáhlou přestavbu a nakonec zjistíte, že byste přes všechna protivenství své rozhodnutí nikdy nezměnili.

Kateřina Dubská vás vezme na výlet. A pootevře vám dveře do svého života po onom dni D, který změnil úplně všechno. Nečekejte filosofický traktát o návratu k přírodě. On totiž přerod z ženy městské v ženu na kopci je s odstupem času totiž víc série veselých historek (o přežití) než vážné čtení. A věřte, že na tomto výletě uslyšíte bzučet včely, mečet kozy, štěkat psy a pocítíte až neovladatelnou touhu vyrazit hledat svůj vlastní Kopec.

KATEŘINA DUBSKÁ
Kateřina Dubská (*1965) vystudovala Střední odbornou školu knihovnickou v Brně a Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Je spoluzakladatelkou firmy Computer Press a vydavatelství ERA. V roce 2001 založila Nadační fond Verda, který jako jediný soukromý nadační fond u nás podporuje romské studenty. V současné době žije v Bílých Karpatech na samotě u lesa, chová včely a píše knihy. Rodina její matky pochází z moravských Tupes a její prapradědeček se jmenoval Gabriel.

KATEŘINA MENDLOVÁ HORÁČKOVÁ
Kateřina Mendlová Horáčková je rodačka z Prostějova, absolventka hudebně dramatického oboru brněnské konzervatoře, po 13 let členka souboru brněnského divadla Radost. Po narození syna je na volné noze a zatím ani jednou nezalitovala. Věnuje se práci pro rozhlas a moderování, hostovala v Moravském divadle Olomouc, objevila se v televizním seriálu Četnické humoresky i v několika televizních pohádkách, hraje v úspěšném Pohádkovém divadle Sandry Riedlové a věnuje se dabingu.

Copyright: Nahrávka vznikla podle knihy Kateřiny Dubské Z kopce do kopce vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2018. Copyright © Kateřina Dubská 2018. Čte Kateřina Mendlová Horáčková. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Design obálky ©Veronika Cágová podle kresby Aleše Čumy. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2021.

Audiokniha Z kopce do kopce obsahuje humoristický příběh od autorky Kateřiny Dubské. Čte Kateřina Mendlová Horáčková.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma