Obálka audioknihy Čas odpouštět

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022
Velikost: 1.28 GB

Právník Jake Brigance přijme obhajobu Drewa Gamblea, mladíka obviněného z vraždy policisty. Ostře sledovaný soudní proces rozděluje obyvatele zdejšího města – mnozí chtějí rychlý soud a trest smrti, ale Jake to vidí jinak. Jakmile zjistí o případu víc, pochopí, že musí udělat vše pro to, aby Drewa, kterému je pouhých šestnáct let, zachránil. Jakeovo odhodlání najít pravdu ohrožuje jeho kariéru i bezpečí jeho rodiny.

Kniha Čas odpouštět je plná soudních machinací, maloměstských intrik a dějo vých zvratů, které jsou typické pro strhující příběhy Johna Grishama, který opět potvrzuje svou pověst mistra právnic kých thrillerů a výjimečného vypravěče.

Audiokniha Čas odpouštět obsahuje thriller od autora Johna Grishama. Čte Jan Šťastný.