Obálka audioknihy Budoucnost nepráce

Budoucnost nepráce

Filip Dřímalka

Interpret: Aleš Zbořil
Vydavatel: EF1 marketing & management s.r.o.
Vydáno: 2024

OVLÁDNĚTE AI, ZÍSKEJTE SUPER SCHOPNOSTI, VYDĚLÁVEJTE VÍC A ŽIJTE PODLE VLASTNÍCH PRAVIDEL
-----------------------------
VYUŽIJTE AI VE SVŮJ PROSPĚCH

Umělá inteligence vám umožní nadesignovat si život podle svého. Přitom vám k tomu stačí špetka odvahy a představivosti. Díky našemu průvodci budete moci dělat více toho, co vás baví, a zbytek nechat na technologiích.

Věřili jsme, že umělá inteligence nahradí pouze rutinní a špatně placenou práci. Omyl. Nové generace AI umí psát, programovat, malovat i radit k nerozeznání od lidí. Nemusíte se však k vůli tomu hned obávat o svoji budoucnost - naopak to můžete využít ve svůj prospěch.
Nové inteligentní nástroje nám umožňují nadesignovat si život podle svého. Nemusíte k tomu být ajťáci, ani nepotřebujete hromadu peněz. Stačí vám špetka odvahy a představivost, jak AI využít ke správným věcem. třeba k tomu, abyste změnili svoji práci na nepráci.

V audioknize najdete stovky praktických rad a tipů:
- Jak toho s pomocí umělé inteligence udělat víc a přitom za kratší dobu
- Jak se naučit včas rozpoznat a využít nové příležitosti
- Jak překonat ostych za to, že jste se rozhodli dělat věci po svém
- Bez zbytečné dřiny a automatizovaně
- Jak se probrat mořem nových inteligentních nástrojů, vybrat ty nejužitečnější a nasadit je v práci - a to i když okolí nechce o změnách ani slyšet
- Jak si nastavit práci a život podle vlastních pravidel - ať už podnikáte, nebo jste zaměstnaní
- Jak přemýšlet o své budoucnosti a zařídit si ji tak, abyste byli úspěšní i ve světě umělé inteligence.

Audiokniha Budoucnost nepráce, autor Filip Dřímalka, čte Aleš Zbořil.