Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mrtvý klíč

Mrtvý klíč

D. M. Pulley

Délka: 16 h 40 min
Interpret: Robert Mikluš
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 940 MB

Banka, která spravuje peníze těch nejvlivnějších lidí, je v ohrožení. Neviditelná žena našla mrtvý klíč – univerzální klíč, se kterým se může dostat k tajemství nejvyšších špiček městské hierarchie. O dvacet let později stavební inženýrka jménem Iris dostane zakázku na zakreslení plánů budovy banky. Ve stole objeví záhadný klíč, kterým brzy roztočí smrtící kolotoč událostí.

Originál byl publikován ve Spojených státech amerických nakladatelstvím Amazon
Publishing v roce 2015. Česká audioverze vznikla na základě licenční dohody s Amazon Publishing, www.apub.com.
Copyright © D. M. Pulley, 2015
Translation © Kateřina Kuncová, 2016
Cover © Jason Gurley, 2015

D. M. Pulley
Americká spisovatelka se živí jako specialistka na rekonstrukce historických objektů a jako forenzní vyšetřovatelka poruch v konstrukcích staveb. Se svým románem „Mrtvý klíč“ vyhrála v roce 2014 cenu „Amazon Breakthrough Novel Award“ v kategorii detektivek a thrillerů. Román je napsán na základě svých pracovních zkušeností z opuštěné budovy v Clevelandu. V současné době autorka pracuje na druhém románu.

Robert Mikluš (* 1982)
Po studiích na JAMU působil v divadle Husa na provázku (trilogie Vladimíra Morávka Perverze v Čechách či projektu Sto roků kobry, v tamějších inscenacích Jana Mikuláška, Petra Formana, Martina Hubu a dalších). V Národním divadle účinkuje v inscenaci Vladimíra Morávka 1789 aneb Dokonalé štěstí. Objevil se ve filmech Roberta Sedláčka Největší z Čechů, Muži v říji, Sráči, Dědictví aneb Kurva se neříká. V současnosti účinkuje v kulinářském seriálu Luxus na talíři.

Mrtvý klíč - audiokniha obsahuje detektivní thriller, ve kterém záhadný klíč otevírá tajemství největší clevelandské banky a jejich nejvlivnějších klientů. Autorka D. M. Pulley. Čte Robert Mikluš. Režie a hudba Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma