Obálka audioknihy DJ Jimmy

Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Pohádka DJ Jimmy je příběh malého pejska, který se svým páníčkem jezdí do divadel, kde účinkuje pro děti v hudebních pořadech. Když se nudí, tak prožívá malé dobrodružství. Záhadným kouzlem se dostane do počítače a v převleku kocoura cestuje po světě mezi hudebními styly. Vyprávění je nejen zábavné a vtipné, ale i naučné s možnosti využití v hodinách hudební výchovy či českého jazyka na základních školách.

MARIE VAŠÍČKOVÁ
Marie Vašíčkova narozena 16.11.1970. Žije a tvoří v malebné obci pod Pálavou. Je básnířkou a obdivovatelkou umění a přírody. Napsala a vydala dvě básnické sbírky Zrcadlo života a Co mi zpívá vítr. Také vydala dvě CD a DVD s poezií, kterou namluvil Radovan Lukavský a Jana Štvrtecká. Již 10 let organizuje vzdělávací hudební pořady a odklonila se na čas od poezie k příběhům pro děti.