Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Diablo Immortal

Diablo Immortal

Získat pro:

iOS Android

Developer: Blizzard Entertainment, Inc.
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Studio Blizzard vytvořilo plnohodnotný titul pro mobilní zařízení i počítače. Diablo Immortal je akční hra na hrdiny, podporuje online multiplayer a nabízí spoustu možností a zábava po několika hodinách hraní rozhodně nekončí.

Vlci, obři, kostlivci, nemrtví a další nepřátelé se neporazí sami, je tedy nutné vytvořit mocného hrdinu, který se o ně postará levou zadní. Na výběr máte ze šesti tříd a každá z nich nabízí jedinečné schopnosti, které vám pomohou zvítězit v soubojích. Například barbar je dobrý v bojích zblízka a dokáže si přitáhnout nepřátele k sobě. Kouzelník naopak využívá svou silnou magii na dálku a dokáže se třeba teleportovat nebo přivolat meteorit.

Diablo Immortal nabízí 20hodinovou hlavní kampaň, která je plná úkolů a bossů. Po zabití nepřítele můžete obdržet zlaťáky nebo vybavení, jež vám zvyšuje poškození, případně obranyschopnost. Inventář není nekonečný, je tedy občas nutné se nepotřebných předmětů zbavit. K tomu poslouží kovář, který vám, kromě vylepšování zbroje, může ze zbytečného úlovku udělat materiály.

Jedná se o titul postavený na hraní s jinými hráči, bez internetu si jej dokonce ani nezahrajete. Není tedy divu, že se zde nachází spousta možností, jak zapojit kamarády a vytvořit skvělý tým zabijáků. Společně můžete navštěvovat raidy a dungeony, založit speciální válečný oddíl nebo jen běhat po světě a zabíjet monstra. Hráči se mohou sdružovat i v klanech, kam se jich vleze až 150, a společně získávají odměny a achievementy. A nechybí ani souboje PvP (hráč proti hráči), v nichž můžete rovněž obdržet odměny.

více
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal
Snímek obrazovky aplikace Diablo Immortal

Naše recenze

Diablo Immortal je titul, který vás rozhodně nepřestane po první hodině bavit. Děsivé souboje se stávají zajímavějšími i díky grafickým a zvukovým efektům. Hraní s přáteli je výbornou součástí každé videohry, jsme tedy rádi, že i zde máme širokou škálu možností. Někoho může po chvilce vytočit to, jak je hra obsáhlá, je totiž nutné stáhnout spoustu souborů. Problémem je i takzvaný pay to win systém, což znamená, že hráči, kteří si připlatí, mají výhodu nad ostatními.

více

Tipy a triky

Hned po nainstalování hry je dobré si vytvořit účet Battle.net, pokud jej už máte, doporučujeme se k němu přihlásit. Má totiž dvě výhody. Tou první je, že se vám bude zálohovat veškerý postup, pokud si tedy koupíte nový telefon, omylem hru smažete nebo dojde k jiné neočekávané události, nebudete bědovat, že hodiny hraní jsou ztracené. Druhá výhoda potěší hráče, kteří střídají hraní na počítači a mobilu. Vše se totiž bude mezi zařízeními synchronizovat.

Inventář sice není nekonečně velký, ale malý také rozhodně ne. Vyplatí se sbírat všechny předměty a následně je u kováře přeměnit na materiály.

Neustále používejte své schopnosti v bojích. Dávejte si pozor na své zdraví, jakmile klesne na nízkou úroveň, vylečte se. Ultimátní útok se nabíjí používáním klasických útoků, nepoužívejte jej zbytečně, ale schovejte si jej na bosse. Spojte se s přáteli, abyste dosáhli lepšího zážitku.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět