Small Town Murders

Small Town Murders

Developer: Rovio Entertainment Corporation
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Finská společnost Rovio se proslavila díky hitu Angry Birds. Jak se ale nyní ukazuje, umí toho víc, než jen vystřelovat ptáky pomocí praku. Talent má evidentně také na logické hry.

Small Town Murders je kombinací spoj-3 puzzle a příběhové adventury. Po spuštění se přenesete do role Nory Mistry, mladé spisovatelky detektivních románů, která se nachomýtne k vraždě. Vaším úkolem je samozřejmě záhadu vysvětlit – a právě s tím vám pomohou puzzle! Skládání tří a více stejnobarevných dílků do řad totiž odkrývá stopy a posouvá děj kupředu.

Jako logická hra si Small Town Murders nezadá ani s legendou v podobě Candy Crush. O zpestření se starají úkoly (například musíte eliminovat určitý počet konkrétních dílků) i vylepšováky, které získáte v případě, kdy se vám podaří spojit víc než tři dílky. Ba co víc, vylepšováky můžete dokonce kombinovat. Takže když spojíte třeba bombu a vlaštovku, získáte co? No přeci vlaštovku, co po odpadnutí exploduje!

Small Town Murders je vynikajícím puzzlem se zajímavým bonusem v podobě motivu vyšetřování, které představuje prvek motivace. Tohle skládání vás jen tak neomrzí…

více

Tipy a triky

Tady platí stejná rada jako ve všech ostatních spoj-3 hrách a to: soustřeďte se na daný úkol! Počet tahů je omezen, takže není prostor pro sbírání bodů. Když máte eliminovat 20 zelených jablíček, tak se zaměřte na jablíčka a ostatní dílky na hracím poli prostě ignorujte.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět