ROME: Total War

ROME: Total War

Získat pro:

iOS Android

Developer: Feral Interactive
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Total War je slavná strategická série původem z počítačů a Rome je jedním z jejích nejlepších dílů. Devatenáct frakcí bojuje o ovládnutí Evropy v době antiky. Válka přitom probíhá na dvou frontách: na taktické mapě a pak na samotném bojišti.

Na mapě postupuje po tazích a ladíte nejen taktiku jako správný vojevůdce, ale také ekonomické, občanské a náboženské aspekty vaší říše. Jakmile se setkáte s armádou nepřítele, tak se hra přepne do módu bitvy. Tentokrát už se nestřídáte s nepřítelem po tazích, bojuje se tady a teď. K dispozici máte armádu čítající klidně stovky vojáků.

Na vítězství má vliv spousta faktorů včetně využití terénu. Tohle není žádná mobilní klikačka, ale skutečná válečná strategie!

více

Tipy a triky

Před spuštěním kampaně si můžete upravit spoustu parametrů. Nejen obtížnost, ale také délku, časový limit nebo složitost ovládání bojů. Pro začátek doporučujeme nastavit arkádové souboje, nízkou obtížnost a krátkou kampaň, ať hru trochu oťukáte.

Rome: Total War není levnou hrou, proto doporučujeme prostudovat aktuální popis na Google Play a ověřit si, zda je váš telefon v oficiálním seznamu podporovaných zařízení. Nejlépe se Rome: Total War hraje na zařízení s velkým displejem, jako je tablet nebo phablet.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky