Monster Hunter Stories

Monster Hunter Stories

Získat pro:

iOS Android

Developer: CAPCOM CO., LTD.
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Monster Hunter je na herních konzolích známé jméno. Nyní konečně tato slavná série zavítala i na mobilní telefony. Stories je původem hra z konzole Nintendo 3DS. Verze pro mobilní telefony se liší jen vylepšenou grafikou a ovládáním předělaným na dotykové displeje, ale jinak jde o identické hry. Díky tomu je i cena o něco vyšší, než jsme na mobilech zvyklí. Za své peníze ovšem dostanete plnohodnotné RPG bez jakýchkoliv mikrotransakcí, reklam a dalších nešvarů moderních mobilních her.

V Monster Hunter Stories se podíváte do obrovského otevřeného světa plného roztodivných příšer. Vaším úkolem ovšem není příšery porazit a vyrobit si z jejich ostatků nové zbraně a brnění, jak je zvykem ve starších konzolovkách. Vaším úkolem je příšery přemoci a ochočit si je. Monstra pak využíváte jako dopravním prostředek, ale také s jejich pomocí bojujete proti nepřátelům.

Dokonce můžete pořádat závody proto ostatním hráčům online! To je ovšem jenom takový bonus. Základem je příběhový mód, který vás zaměstná na desítky hodin.

více

Tipy a triky

Nechce se vám utrácet čtyři stovky za mobilní hru, aniž byste si ověřili její kvality? Tomu naprosto rozumíme! Naštěstí existuje i bezplatné demo s názvem MHST The Adventure Begins. Dokonce se dá propojit s plnou hrou, takže pokud si vám hratelná ukázka líbí, můžete plynule navázat v placené verzi, aniž byste museli znova hrát stejnou pasáž!

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky