Assassin's Creed Identity

Developer: Ubisoft Entertainment
Vydáno: 2018

Platforma: iosandroid

Assasin’s Creed měl na mobilu mnoho her, ovšem ve většině případů šlo o jednoduché hříčky, co sloužily jen jako reklama na písíčkové a konzolové tituly. Identity je výjimkou.

Jde o první Assassin’s Creed vytvořený exkluzívně pro mobilní telefony. Liší se do jisté míry i žánrem, protože je to erpégéčko, kde si vyberete svého hrdinu a postupně jej vylepšujete. Hratelnost se ovšem podobá tomu, co známe z PC a konzolí. To znamená, že budete šplhat po budovách, skákat po střechách, plížit se, ukrývat se, ale hlavně likvidovat prominentní členy proradných templářů.

více

Tipy a triky

Hra nabízí několik módů ovládání. Ideální je samozřejmě využití přídavného gamepadu. Pokud jej nemáte, volte joysticky virtuální.

Identity není z her, které by potřebovaly návod krok za krokem. Předpokladem každé úspěšné mise je hráčova trpělivost. Na začátku mise vždy vylezte na vyvýšené místo a snažte se zanalyzovat situaci. Chování nepřátel vykazuje známky pravidelnosti. Stačí se chvíli dívat, kudy nepřátelé chodí a co dělají, a nemůže vás nic překvapit. Nikdy taky nezapomínejte, že jste asasín. Tohle není nějaká rubačka. Cílem je zneškodnit nepřítele tak, aby vás pokud možno nikdo neviděl.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět