Obálka audioknihy Vražda na ostrově Camino

Interpret: Aleš Procházka
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

Bruce Cable, majitel knihkupectví na floridském ostrově Camino, se připravuje na návrat úspěšné spisovatelky Mercer Mannové, když hurikán Leo nečekaně změní směr a míří přímo na ostrov. Úřady nařídí evakuaci a většina obyvatel prchne na pevninu, avšak Bruce zůstává. Hurikán je devastující a mezi oběťmi je i Nelson Kerr, Bruceův přítel a autor thrillerů...

Povaha jeho zranění ovšem naznačuje, že nezemřel kvůli řádění živlu. Protože policie je zaneprázdněná řešením následků bouře, roz hodne se Bruce pátrat po vrahovi na vlastní pěst – a to v divokém, ale chytrém stylu, který si čtenáři Johna Grishama tolik oblíbili.

Audiokniha Vražda na Ostrově Camino obsahuje krimi příběh od autora Johna Grishama. Čte Aleš Procházka.